Loading...
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas V–VIII naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”, który organizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.
Program uczy osobistej odpowiedzialności za własne zdrowie poprzez promocję zbilansowanego odżywiania połączonego
z regularną aktywnością fizyczną.